II. Benefiční utkání v ledním hokeji Naděje pro Elišku

II. benefiční utkání Naděje pro Elišku je za námi a překonalo loňský ročník. Do pokladničky strážníci, záchranáři i příchozí diváci nastřádali krásných 51 468 Kč. Na dálku se připojil i hokejista Tomáš Zohorna, který na transparentní účet zaslal nemalou částku 20 000 Kč a my tímto za jeho podporu (nejen finanční) velice děkujeme.

Hokejová podívaná byla v prvních dvou třetinách na góly opatrná, ale pokaždé skóre končilo ve prospěch strážníků. Poslední třetina přinesla gólovou smršť  s konečným výsledkem 7:3 pro městskou policii.  Sportovní zážitek  podtrhl i skvělý komentář v podání Václava Pilného. Strážníci si tak po loňské prohře mohli užít vítězné ovace. Ty největší ale stejně patřily malé Elišce a její rodině, které jsme přímo na ledové ploše předali šek. Tato částka brzy najde využití, protože rodina teď potřebuje Elišku vybavit počítačem se speciálním komunikačním programem, to aby Eliška zvládla výuku ve speciální základní škole. Další potřebnou pomůckou jsou i speciální dynamické ortézy na nohy s hydraulikou za 150 000 Kč.

Tým strážníků i malou Elišku od prvního ročníku podporuje  na dálku městská policie Hodonín, kde mezi sebou strážníci vybrali krásných 11 000 Kč. 

Spojení sil strážníků i záchranářů se letos opět povedlo. Přátelskou atmosféru v pardubické Enteria aréně doplnil pocit štěstí z vybrané částky, která pomůže tam, kde je zapotřebí. Děkujeme všem, kteří podpořili malou Elišku i nápad a realizaci tohoto druhého benefičního utkání. Velmi si této pomoci vážíme.

Čtěte také…

Informace k nouzovému stavu v ČR

15. 10. 2020 | Přestupkové oddělení upravuje úřední hodiny

Dětské dopravní hřiště na Dukle je pro veřejnost uzavřeno

12. 10. 2020 | Oblíbené sportoviště v důsledku vládních opatření opět zavřelo své brány

II. Benefiční utkání v ledním hokeji Naděje pro Elišku

7. 9. 2020 | Na pomoc Elišce se celkem vybralo více jak sedmdesát tisíc korun

 

© Městská policie Pardubice