Události 30. 7. 2020

Našli jsme fotky, sdílejte...; Zachraňování andulky, Odjel od nehody bez kusu auta; Spadlý strom na auto

Události 30. 7. 2020

Našli jsme rodinné fotky. Sdílejte …
Tyto fotografii jsme nenašli minulý týden na chodníku u vlakového nádraží v Teplicích, ale včera u koupaliště Cihelna a musíme se o ně s vámi podělit. Jedním z důvodů je to, že snímky rozhodně mají nápad a vtip a byla by škoda, kdyby chyběly. A druhý důvod je, že opravdu hledáme jejich majitele. Takže hledáme právě vás, neznámá rodinko. Máte u nás fotoaparát a půlku léta ještě před sebou. Přihlaste se nám na lince 466 859 220.
 

Na lovu andulky
U záchranné akce, za kterou by se nemusel stydět ani Ace Ventura Zvířecí detektiv, ve středu navečer asistovali strážníci v Pardubicích. Nejprve žena na Bělobranském náměstí odchytila andulku. Ta jí vzápětí ulétla pod auto. Než strážníci dojeli na místo, andulka skončila v Chrudimce, kde se začala topit. Před utonutím ji zachránil další ze svědků, který se vrhl do vody. I po této záchraně andulka uletěla a to na dvůr sousedního domku. Po zapojení hlídky strážníků a obyvatelů domu se andulku podařilo chytit potřetí a tentokrát už zdárně skončila ve veterinárním útulku. Všem zúčastněným blahopřejeme a děkujeme.
 

Strom padl na auto už podruhé
K pádu stromu na osobní automobil vyjeli včera pardubičtí hasiči do ulice Luční. Strážníci vzápětí jeli za nimi, aby na žádost hasičů zadokumentovali místo události. Hasiči v této ulici zasahovali na podobné události již podruhé a strážníci proto zadokumentovali další poškozené stromy a informace předají k nápravě.


Odjel bez kusu auta a s kapotou nahoře
Přímo vzorově špatně se zachoval řidič osobního vozidla, který 23. července způsobil dopravní nehodu v křižovatce ulic Hradecká a Bělehradská.  Ačkoliv auto značně zřídil, S podivem, protože v křižovatce ulic Hradecká a Bělehradská nechal skoro celou přední část vozidla a v jízdě pokračoval se zdviženým torzem přední kapoty. Nehoda se však stala přímo před hlídkou strážníků, kteří za značně poškozeným vozidlem ihned vyrazili. Vůz našli odstavený opodál už bez řidiče. Muž, vozidlo řídil, ale pochopil, že reagoval špatně a sám se přihlásil. Vyšetřování nehody si převzala Policie České republiky. My pro jistotu i připomínáme toto: jste-li účastníkem dopravní nehody, máte několik povinností. Mezi nimi mimo jiné i to, že vozidlo má po nehodě zůstat stát jak je a jako účastník nehody můžete opustit místo dopravní nehody jen tehdy, pokud jdete nehodu ohlásit na policii.

 

 

 

 

Čtěte také…

Dětské dopravní hřiště na Dukle se v květnu otevírá

5. 5. 2020 | Oblíbené sportoviště otevírá své brány

Informace k nouzovému stavu v ČR

13. 3. 2020 | Posunutí lhůty pro vyřešení upozornění pro nepřítomné řidiče

„Jeden den s“ opět u městské policie.

28. 6. 2018 | Michaela Krouželová byla ředitelkou pardubických strážníků.

 

© Městská policie Pardubice