Události ze dne 12. 6. 2019

Agresivní host; Černá díra v Nerudově ulici; Křičel, protože o něm nechtěla slyšet

Události ze dne 12. 6. 2019

Agresivní host
Agresivního zákazníka z čerpací stanice na Pražské ulici museli vyprovodit strážníci. Pohrůžky adresoval jak personálu, tak ostatním zákazníkům a odmítal opustit prostory benzínky. Natankováno už měl také pořádně, jak vzápětí ukázala dechová zkouška na alkohol. K jeho zklidnění nepomohla ani přítomnost hlídky městské policie a proto dostal ještě jednu příležitost – na záchytné stanici.

Černá díra v Nerudově ulici
Kdo sleduje naše sociální sítě – Twitter nebo Facebook, tak o téhle díře už slyšel. Hlídka městské policie byla včera přivolána na do Nerudovy ulice, kde se propadal povrch vozovky. Přímo uprostřed jízdní dráhy se nacházel otvor o velikosti asi fotbalového míče a dále pod ním asi metr hluboká kaverna. Závada byla ihned oznámena na příslušná místa a nebezpečné místo strážníci služebním vozem označili do umístění dopravního značení.

Křičel, protože o něm nechtěla slyšet
Rušení nočního klidu z nešťastné lásky řešili v noci strážníci na náměstí Čs. legií. Jeho původcem byl křičící 28letý muž, který se za bývalou přítelkyní snažil dostat do domu. Dívka o něm už zřejmě nechtěla slyšet, zato muže slyšelo celé okolí. Posezení na lavičce si navíc krátil konzumací alkoholu a odhazováním odpadků. Za tento celkový projev byl strážníky pokutován a z místa vykázán.

Čtěte také…

Dětské dopravní hřiště na Dukle se v květnu otevírá

5. 5. 2020 | Oblíbené sportoviště otevírá své brány

Informace k nouzovému stavu v ČR

13. 3. 2020 | Posunutí lhůty pro vyřešení upozornění pro nepřítomné řidiče

„Jeden den s“ opět u městské policie.

28. 6. 2018 | Michaela Krouželová byla ředitelkou pardubických strážníků.

 

© Městská policie Pardubice