Události ze dne 7. 11. 2019

Popili, ale nezvládli odejít; Opilá žena zvládla už jen nadávat

Události ze dne 7. 11. 2019

Počet událostí za čtvrtek 7. 11. 2019 u Městské policie Pardubice byl 209. Mezi ostatními případu strážníci odstraňovali jednu použitou injekční stříkačku, odchytili zraněnou hrdličku, provizorně zakryli rozbitá a otevřená dvířka lampy veřejného osvětlení, dodali policistům jednoho muže, po kterém pátrali, řešili agresivní psy. Také jsme po stížnosti občanů dvakrát vykazovali z místa bezdomovce narušující veřejný pořádek i občanské soužití. A další případy již podrobněji zde.


Popili a nechtěli odejít
S opilou dvojicí ze Slovenska museli strážníci pomoci na recepci hostelu v pardubických Ohrazenicích. Šlo o 40letou ženu a 32letého muže. Pomoc strážníků spočívala především ve vysvětlení, že ve stavu silné opilosti, ve kterém se momentálně nacházejí, by se měli nacházet někde jinde. Dvojice toto vysvětlení pochopila a hostel opustila. Strážníky však ne. Ti se s nimi setkali o pár desítek minut znovu. Tentokrát už za situace, kdy muž i žena vstupovali bezdůvodně do vozovky. Žena si zde dokonce lehla do silnice. Hlídka proto zajistila nocleh na bezpečnějším místě – záchytné stanici.


Opilá žena zvládla už jen nadávat
S opilou ženou museli strážníci pomáhat také posádce záchranné služby v obchodním domě v centru Pardubic. Dotyčná 51letá žena se opila tak, že nedovedla ani vstát ze židle. Zato dovedla nadávat, což předvedla jak lidem okolo, tak i posádce záchranné služby. Po nadýchání 2,68 ji strážníci předali k zotavení na záchytnou stanici.  

Čtěte také…

Dětské dopravní hřiště na Dukle se v květnu otevírá

5. 5. 2020 | Oblíbené sportoviště otevírá své brány

Informace k nouzovému stavu v ČR

13. 3. 2020 | Posunutí lhůty pro vyřešení upozornění pro nepřítomné řidiče

„Jeden den s“ opět u městské policie.

28. 6. 2018 | Michaela Krouželová byla ředitelkou pardubických strážníků.

 

© Městská policie Pardubice