Události ze dne 6. 9. 2016

V areálu bývalých tiskáren nalezli strážníci ženu, která byla vedena v pátrací evidenci Policie ČR. Rvačka mladíků na Palackého třídě.

Události ze dne 6. 9. 2016

V areálu bývalých tiskáren nalezli strážníci ženu, která byla vedena v pátrací evidenci Policie ČR. Výjezdová hlídka přijala žádost pověřené osoby o spolupráci v areálu bývalých tiskáren ve Smilově ulici. Mělo se jednat o asistenci strážníků při kontrole objektu. V jejím průběhu zde strážníci nalezli mladou ženu (22), která byla Policií ČR zařazena v pátrací evidenci. Žena se pokusila o útěk. Hlídka využila svých zákonných oprávnění a použila proti ženě donucovací prostředky. Na žádost policie strážníci převezli ženu na nedalekou služebnu PČR, kde byla policistům předána.

Rvačka mladíků na Palackého třídě. Operačnímu města byla nahlášena rvačka čtyř mladíků, která měla proběhnout na uvedené ulici. Oznamovatel strážníkům uvedl, že jeden z mladíků zůstal bezvládně ležet na zemi, zatímco ostatní tři odešli směrem k vlakovému nádraží. Při příjezdu hlídek na místo se zde již nacházeli kolegové ze státní policie. Byl zjištěn útočník, který mužům zákona uvedl, že napadený mladík pronesl nějakou poznámku, která se mu nelíbila a byla příčinou toho, že jej napadl. Na místo byla přivolána záchranná služba, která napadeného převezla do nemocnice. Strážníci na místě zajistili svědky události, kterou si převzala k dalšímu šetření Policie ČR.

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice