Události ze dne 15. 6. 2016

Metal kozelce, pokřikoval na děvčata – měl to za dvěstě. Nějaké kondenzované mléko v tubě + nějaké chilli = možný převoz na služebnu Policie ČR.

Události ze dne 15. 6. 2016

Metal kozelce, pokřikoval na děvčata – měl to za dvěstě...pardubickým strážníkům zavolal na tísňovou linku 156 zaměstnanec autobusového nádraží. Operačnímu města uvedl, že již přijal dvě stížnosti na muže, který měl obtěžovat cestující na zdejším nástupišti. Strážníci na místě nalezli jim známého muže. Na hlavní služebnu operačnímu města potvrdili nahlášené. Starší muž (61) na nástupišti dělal kotrmelce a nevhodně pokřikoval na děvčata, která zde byla. Za toto veřejné pohoršení mu byla strážníky, v blokovém řízení, uložena pokuta ve výši 200 Kč a nevhodně se chovající muž byl z prostoru autobusového nádraží vykázán.

Nějaké kondenzované mléko v tubě + nějaké chilli = možný převoz na služebnu Policie ČR– zvláště, když máte problémy s policií…o tomto vzorci se přesvědčila mladá žena (22) z vesnice nedaleko Pardubic. Tu totiž zadržela ostraha pardubického marketu, protože ji podezírala z krádeže. Když se na místo dostavili přivolaní strážníci, zjistili, že mladá žena hodlala odnést z obchodu zboží bez zaplacení v celkové hodnotě 646,50 Kč. Při ověřování její totožnosti přes příslušné oddělení Policie ČR si kolegové ze státní policie vyžádali její převoz na služebnu. Důvodem bylo podezření z páchání trestné činnosti. Převoz na Policii ČR proběhl bez závad a strážníci se dále věnovali běžné hlídkové činnosti.

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice