Tisková zpráva MP 5.6.2012

Tisková zpráva MP 5.6.2012

5.6.

Operačnímu městské policie se ozval jeden muž s tím, že uviděl na Matičním jezeře želvu. Strážníci, kteří se na místo dostavili, spatřili želvu nádhernou (Trachemys scripta elegans), kterou pravděpodobně někdo vypustil do volné přírody. Strážníci želvu převezli do útulku veterinární kliniky ve Štrossově ulici.

Strážníci městské policie spatřili o půlnoci ve Smilově ulici jim dobře známého bezdomovce, který vedl dámské kolo. Údajně ho za 100,- Kč koupil od jednoho muže u restaurace Žlutý pes. Strážníci zjistili, že kolo je evidováno u městské policie, kolo mu proto odebrali do doby, než bude zjištěn jeho původní majitel.

Ve tři hodiny ráno přivolal personál hotelu Labe strážníky městské policie k případu rvačky polského manželského páru. Oba byli opilí a žena si stěžovala na bolesti břicha, do kterého ji muž kopl. Strážníci zajistili její převoz k vyšetření do nemocnice, poté byla spolu s manželem převezena na záchytku.

Pro dobrotu na žebrotu. Tak by se dal nazvat příběh opilého muže, který skončil na záchytce, kde byl personálem ošetřen, omyt a uložen ke spánku. Po probuzení si však muž této péče vůbec nevážil a personálu  ještě vyhrožoval fyzickým napadením. Při spatření přivolaných strážníků však rychle své chování změnil a byl dokonce i příjemný a milý. Všem přítomným poděkoval a po zaplacení blokové pokuty záchytku opustil.

 

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice