Tisková zpráva MP 22.5.2012

Tisková zpráva MP 22.5.2012

22.5.

Hodinu po půlnoci ženskou obsluhu benzínové stanice OMV verbálně napadal opilý hulvát. Protože vyhrožoval i fyzickým útokem, ženy přivolaly strážníky městské policie. Po spatření mužů v černých uniformách se pokusil o jakousi omluvu, ale protože jeho opileckému mumlání stejně nebylo rozumět, převezli jej strážníci na záchytku. Ještě předtím mu ale museli nasadit pouta, protože se stále pokoušel z místa utéci. Po vystřízlivění uvidí strážníky zcela jistě znovu.

Jiný podnapilý muž řádil na záchytce jako pominutý. Po přivolání strážníků ale zkrotl a byl jako beránek. Na personál byl až přehnaně milý a velmi ochotně spolupracoval.

V nočních hodinách si u dostihového závodiště projíždějící řidič povšiml nějaké pohozené bedny. Zastavil a šel nález prozkoumat. S velkých překvapením zjistil, že v bedně je namačkáno asi 5 velkých koček. Informaci předal strážníkům městské policie, kteří zjistili, že v bedně se skutečně nachází ne pět, ale osm těchto šelmiček od koťat až po dospělé. Byly však čisté, dobře živené a nenesly známky nějakého týrání. Otázkou je, jak by skončily, kdyby si jich pozorný řidič nevšiml. Strážníci všechny kočky převezli do útulku veterinární kliniky ve Štrossově ulici.

Na chodníku Palackého ulice nalezli v noci strážníci městské policie ležící opilou ženu. Vyklubala se z ní jejich dobře známá žena bez domova. Strážníci ji probudili, ale převoz na záchytku nebyl nutný, žena se dobře orientovala a se strážníky si ještě dobře popovídala.

 

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice