Tisková zpráva MP 19.4.2012

Tisková zpráva MP 19.4.2012

19.4.

V Hypermarketu Albert nakupovala mladá těhotná žena. Udělalo se jí ale nevolno a upadla na zem. Na místě byli přítomni strážníci městské policie, kteří se mladé ženy okamžitě ujali a přivolali záchranku. Ta ji převezla k ošetření do nemocnice.

Tři školačky základní školy, které kouřily před školou, přistihli strážníci městské policie. Šetřením také zjistili osobu, která dětem cigarety koupila a věc bude předána příslušnému správnímu orgánu.

Na chodníku před restaurací Na Radhošti upadl opilý muž a rozsekl si hlavu. Silně krvácel, proto k němu strážníci přivolali záchrannou službu, která si zraněného muže převzala k ošetření.

V nočních hodinách oznámil strážníkům městské policie jeden muž z Dubiny, že pozoruje z okna podnapilého muže, který právě rozbil skleněnou výplň zastávky MHD. Strážníci muže na místě zastihli, oznamovatel se také dostavil a totožnost pachatele potvrdil. Sklo nebylo rozbité, bylo pouze vypadlé z gumového těsnění. Sklo odvezli přivolaní technici a opilého muže strážníci převezli na záchytku. Případ bude mít ještě dohru.

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice