Tisková zpráva MP 11.5.2011

Tisková zpráva MP 11.5.2011

11.5.

Zcela opilého muže nalezli včera strážníci městské policie v Tyršových sadech. Měl sebou své dva psy a je otázkou, jestli muž venčil psy nebo naopak psi jeho. Strážníkům se psů zželelo, a proto jejich silně indisponovaného páníčka převezli na záchytku a psy do útulku veterinární kliniky ve Štrossově ulici. Případ bude mít ještě dohru.

Slušní a poctiví lidé ještě žijí. Strážníky městské policie vyhledal muž, který v ulici Jiráskova u hotelu Arnošt nalezl na kapotě svého zaparkovaného vozidla odloženou látkovou bundu. Strážníci v bundě objevili peněženku s osobními doklady a platebními kartami. Protože se strážníkům majitele nepodařilo kontaktovat, byl nález předán na služebnu městské policie v Pernerově ulici. Jiný občan přišel na služebnu MP v Pernerově ulici s tím, že na chodníku ulice Sukova nalezl peněženku s finančním obnosem a některými doklady. Nález bude předán jeho majiteli.

Mladíka, který v nočních hodinách vylepoval plakáty zvoucí na vystoupení metalové skupiny, zadrželi strážníci městské policie. Protože plakáty lepil mimo povolené výlepové plochy (lepil je na rozvodnou elektrickou skříň), byla mu uložena bloková pokuta a plakáty musel odstranit.

 

 

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice