Tisková zprávas MP 10.5.2011

Tisková zprávas MP 10.5.2011

10.5.

Opilý a velmi špinavý muž, který byl navíc velmi vulgární, se objevil na plicním oddělení pardubické nemocnice. Přivolaní strážníci městské policie muže vyvedli a převezli na záchytku, kde byl hospitalizován. To samé potkalo ženu, kterou strážníci nalezli ve večerních hodinách ležící na zemi v ulici Na Spravedlnosti.

Na linku 156 oznámil občan zajímavý, ale i nebezpečný úkaz. V odpoledních hodinách se poblíž AFI paláce samovznítila kupa mulčovací kůry! Strážníci k jejímu uhašení museli přivolat hasiče.

V obchodním domě GLOBUS ostraha zadržela 11letou dívku podezřelou z krádeže. Dívenka se pokusila odjet na vystavené koloběžce! Vzhledem k věku dítěte strážníci případ odložili, povyprávěli si pouze s matkou.

V ulici Bubeníkova strážníci městské policie zastavili krátce po půlnocí kličkujícího cyklistu. Ujížděl na kole tak zvláštním způsobem, že si ho nešlo nevšimnout. Muž přiznal, že požil alkohol, byla proto přivolána Policie ČR, která muži naměřila téměř 2 promile alkoholu.

Na lince 156 bylo operačním městské policie přijato oznámení na rvačku několika mladých mužů v ulici Sladkovského. Strážníci okamžitě vyjeli na udané místo, ale podařilo se jim zadržet pouze jednoho mladíka, který se skrýval ve vnitrobloku ulice Na Hrádku. Muži zákona zjistili, že pachateli byli tři mladí Angličané, kteří utekli z jednoho baru bez placení. Muže, který se je na ulici pokoušel zastavit, napadli a brutálně ho zkopali. Případ si převzala Policie ČR.

 

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice