Tisková zpráva MP 3.5.2011

Tisková zpráva MP 3.5.2011

3.5.

Velký postřeh prokázal strážník městské policie, když si při projíždění hlídky náměstím T.G.M. povšiml muže, který kráčel po chodníku. Uvědomil si, že muž se nápadně podobá osobě hledané Policií ČR. Hlídka proto zastavila, muž se sice pokusil o útěk, ale byl strážníkem zadržen. Poté byl předán přivolaným policistům.

Při kontrolní činnosti si strážníci městské policie povšimli muže, který se u polikliniky na náměstí T.G.M. potácel a padal na zem. Strážníci se muže pokoušeli postavit na nohy, ale bezvýsledně. Byl proto převezen sanitním vozem městské policie na záchytku, kde muž nadýchal 3,2 promile. Jeho kolo strážníci umístili na služebnu, kde si jej muž po propuštění vyzvedne.

Ve večerních hodinách přivolal personál herny v Pernerově ulici strážníky městské policie k muži, který neměl na zaplacení útraty. Strážníky podnapilý muž slovně napadal a odmítal prokázat svoji totožnost. Byl proto hlídkou předveden ke zjištění totožnosti na Policii ČR. Protože dále neovládal své jednání, byl převezen na záchytku, kde lékař rozhodl o jeho hospitalizaci. Případ bude mít ještě dohru.

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice