Tisková zpráva MP 7.3.2011

Tisková zpráva MP 7.3.2011

7.3.

Po jedné hodině ranní zavolal muž pobývající v jedné herně na třídě Míru strážníky městské policie s tím, že byl napaden členy ochranky. Strážníci ale na místě zjistili, že věc se měla poněkud jinak. Muž vsadil do stroje určitou částku, ale stroj se porouchal a zasekl. Muž se dožadoval svých vložených peněz nazpět a personál mu nabídl stvrzenku s tím, že zítra mu pokladna peníze vrátí. To muž ale odmítl, chtěl peníze hned a začal vulgárně personálu nadávat. Protože nedbal výzev k utišení, byl ochrankou v herny vyveden. Strážníkům muž sdělil, že byl ochrankou fyzicky napaden, ale žádné stopy fyzického ataku na něm nebyly patrny. Navíc v herně nebyl jediný člověk, který by mu poskytl svědectví. Když muž uviděl, že nepochodí ani u strážníků, začal nadávat i jim. Byl důrazně upozorněn na nebezpečí postihu za přestupek a teprve potom odešel.

Strážníky městské policie kontaktoval mladík, který uvedl, že při přecházení zdymadla přes Labe byl ve večerních hodinách verbálně i fyzicky napaden skupinkou dvou jiných mladíků a dvou slečen. Někdo z nich měl na něho hodit prázdnou láhev. Strážníci skupinku zadrželi a mladík skupinku mladých lidí identifikoval. Ti se k incidentu přiznali, a proto jim byly uloženy blokové pokuty.

V ulici Bulharská nalezli v noci strážníci městské policie ke stromu přivázanou asi roční fenku labradora. Zřejmě se ji tak chtěl její majitel zbavit. Byla převezena do útulku veterinární kliniky ve Štrossově ulici.

V jedné restauraci v ulici Anenská nalezl personál na toaletách tak opilého hosta, který nad sebou ztratil kontrolu a nejen sebe, ale i prostory toalet silně znečistil. Strážníci jej sanitním vozidlem převezli na záchytku, ale celý případ bude mít svoji dohru i pro personál restaurace. Podobný případ řešili strážníci s podnapilým mužem, který se silně znečistil na vlakovém nádraží a budil tak veřejné pohoršení.

 

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice