Tisková zpráva MP 14.2.2011

Tisková zpráva MP 14.2.2011

14.2.

V jednom z barů ve Štrossově ulici měli hosta, který přišel i s bulteriérem. Muž ale neměl na zaplacení útraty, a proto ještě před příjezdem strážníků z baru utekl. Svého psa přitom ponechal osudu. Strážníkům je muž dobře znám, mimo jiné i tím, že se obklopuje psy většího vzrůstu a také tím, že se o ně dlouho nestará. Vyhodí je na ulici a za čas si najde jiného psa. Psa strážníci převezli do útulku veterinární kliniky.

V ulici Brožíkova vyhazoval ze svého bytu bytové zařízení muž středních let. Z okna tak létalo nádobí, květiny, oblečení a drobný nábytek. Strážníkům tvrdil, že doma uklízí. Za asistence strážníků musel nepořádek na ulici uklidit a protože si počínal jako smyslů zbavený, strážníci jej převezli na psychiatrické oddělení nemocnice k vyšetření.

Občan oznámil operačnímu městské policie, že před restaurací Pernštejn leží na chodníku podnapilý muž. Ještě dodal, že byl svědkem toho, že muž upadl a uhodil se do zátylku. Muž byl při vědomí, ale se strážníky nekomunikoval a bylo patrné, že je celkově otřesený. Strážníci proto na místo přivolali záchranku, která muže převezla do nemocnice.

 

Čtěte také…

Přestupky 6. 1. 2022

6. 1. 2022 | Oddělení řešení přestupků se stěhuje na Chrudimskou ulici

Strážníci spolu s HC Ronal Group hráli pro dobrou věc

10. 9. 2021 | Na pomoc Sofince se podařilo vybrat 77 tisíc korun

III. Benefiční hokejové utkání na podporu malé Sofinky se blíží

30. 8. 2021 | Strážníci vyzvou tým HC Ronal Group

 

© Městská policie Pardubice